Dostawa w ciągu 5 dni I Wysyłka 32 zł
wybierz swój samochód

Czy musisz wymienić jakąkolwiek część układu kierowniczego , zawieszenia lub amortyzatorów w Twoim samochodzie?

Jeśli szukasz miejsca na zakup amortyzatorów i pozostałych części niezbędnych do tych zmian, w Endado znajdziesz je w najlepszej cenie.

Możesz kupić modele wszystkich marek amortyzatorów samochodowych, takich jak m.in. KYB , Monroe , Sachs czy Bilstein .

Po prostu wybierz markę swojego samochodu, model i wersję, a my pokażemy Ci odpowiednie części do Twojego samochodu (drążki kierownicze, łożyska kół, łączniki zawieszenia, zawieszenia i wszelkiego rodzaju reakcje na amortyzatory).

Do czego służy układ kierowniczy i zawieszenie w samochodzie?

Zawieszenie i jego zestaw części są odpowiedzialne za amortyzację wszelkiego rodzaju nierówności, które na co dzień napotykasz w terenie, po którym jeździsz. Ponadto poprawiają komfort i kontrolę nad samochodem, ułatwiając jazdę.

Z drugiej strony, układ kierowniczy odpowiada za takie ustawienie przednich kół, aby Twój samochód w prosty i szybki sposób wykonywał polecenia, które wykonujesz za pomocą kierownicy.

Oba systemy są głównymi bohaterami, jeśli chodzi o poprawę bezpieczeństwa, komfortu i precyzji pojazdu.

Jaka jest cena amortyzatorów i innych części układu kierowniczego i zawieszenia?

Amortyzatory mają bardzo różne ceny od 60 do 300 euro, w zależności od marki i modelu samochodu oraz marki, którą zdecydujesz się kupić nowy zestaw amortyzatorów.

Pozostałe części, takie jak między innymi łożyska, kolumny zawieszenia, drążki stabilizatora czy zwrotnice, różnią się zbytnio w zależności od modelu i marki, dlatego lepiej wprowadzić dane swojego samochodu i samemu je sprawdzić.

Cena jakiejkolwiek części, niezależnie od tego, czy jest to tani amortyzator, czy jakakolwiek droższa część, ma całkowitą gwarancję jakości od marek i od nas samych. Nie sprzedajemy niczego, czego nie wykorzystalibyśmy do własnego samochodu.

Kiedy należy wymienić amortyzatory samochodowe?

Amortyzatory przednie i tylne są zwykle wymieniane co 60 000 kilometrów, chociaż w zależności od modelu mogą przekraczać 150 000 kilometrów.

Po 30 000 kilometrów różne części amortyzatorów i układu kierowniczego zaczynają zmniejszać ich skuteczność, dlatego ważne jest, aby po tym przebiegu regularnie sprawdzać ich działanie.

Jeśli zauważysz zbyt dużą niestabilność, mniejszą kontrolę za kierownicą, kołysanie lub przemieszczenie i drgania za kierownicą, czas przyjrzeć się cenie amortyzatorów do swojego auta i kupić nowe.

Jakie amortyzatory i części do mojego układu kierowniczego kupić?

Mając tak obszerny zestaw części, to normalne, że chcąc zmienić którąś z nich, musisz wpisać w wyszukiwarkę model, markę i wersję swojego samochodu, abyśmy mogli pokazać Ci odpowiednie opcje.

Mimo to, jeśli masz pewne przywiązanie do niektórych marek amortyzatorów do samochodów i nie chcesz zmieniać, możesz również przeszukać katalog i znaleźć części zamienne do amortyzatorów, które Ci odpowiadają.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania podczas wyszukiwania wahacza, zwrotnic, zawieszeń lub jakiejkolwiek części związanej z tymi systemami, nie wahaj się z nami skontaktować.

najlepsze marki Amortyzatory i układ kierowniczy

Najlepiej sprzedające się produkty w Amortyzatory i układ kierowniczy