Dostawa w ciągu 5 dni I Wysyłka 32 zł
wybierz swój samochód
Wyniki wyszukiwania z

'Olej 5w20':

3 produkty
176,65
*VAT naliczony
W magazynie
Wysyłka 32 zł
Szacowana dostawa na poniedziałek, 10 z kwiecień
W 100% syntetyczny środek smarny najnowszej technologii opracowany specjalnie w celu maksymalizacji oszczędności paliwa w pojazdach hybrydowych, benzynowych i wysokoprężnych, zapewniający wyjątkową ochronę i czystość silnika.
236,87
*VAT naliczony
W magazynie
Wysyłka 32 zł
Szacowana dostawa na poniedziałek, 10 z kwiecień

W pełni syntetyczny olej wielosezonowy, odpowiedni do silników benzynowych, diesla i LPG. Ten smar jest kompatybilny z obecnymi systemami zapobiegającymi zanieczyszczeniom, takimi jak filtry cząstek stałych, ponieważ jest to olej o niskiej zawartości popiołu siarczanowego. Częstotliwość wymiany tego oleju wynosi maksymalnie 30 000 km.

  • Pojemność [litr] : 5
200,14
*VAT naliczony

Niedostępne

Wysyłka 32 zł
W pełni syntetyczny, wysokiej jakości olej wielosezonowy. Ten środek smarny jest kompatybilny tylko z silnikami benzynowymi z systemem Stop-Star lub bez niego. Bardzo specyficzny smar, nie nadaje się do żadnego silnika, zaleca się sprawdzenie książki konserwacji, aby sprawdzić kompatybilność tego oleju z silnikiem. Z tym smarem możesz przejechać 30 000 km.
  • Pojemność [litr] : 5

Kup olej 5W20

Wysokiej jakości oleje 5W20 są przeznaczone do silników o wysokich osiągach i zostały zaprojektowane w celu zapewnienia odpowiedniego poziomu ochrony, którego nie mogą zapewnić oleje o innych lepkościach. Na tej stronie możesz kupić olej 5W20 w najlepszej cenie, o markach i jakościach, które umieścilibyśmy w naszych samochodach. Jeśli szukasz oleju silnikowego Ford Ecoboost, tutaj znajdziesz to, czego potrzebujesz.

Zalecany olej do silników Ecoboost

Specyfikacja 5W20 jest zalecana dla silników Ecoboost 1.0 i Ecoboost 1.5. Jednak silniki Forda o większej pojemności skokowej, takie jak Ecoboost 2.0 i Ecoboost 2.3, wymagają innego oleju. Specyfikacja 5W20 wskazuje jego poziom lepkości na gorąco (5) i poziom lepkości na zimno (20). Obie wartości są wyjątkowe i wskazują, że jest to olej zapewniający wyjątkowy poziom ochrony wymagany przez silniki Ford Ecoboost, które wyróżniają się wysoką mocą właściwą.

Jaki jest najlepszy olej do silnika Ford Ecoboost?

Jeśli jeździsz pojazdem Forda z silnikiem Ecoboost, musisz użyć specyfikacji 5W20. Na rynku jest bardzo niewiele olejów 5W20 i bez wątpienia te, które oferujemy na tej stronie, należą do najlepszych, jakie można znaleźć. Jeśli szukasz taniego i wysokiej jakości oleju 5W20, oferujemy doskonałe alternatywy do stosowania w Twoim Fordzie.

Olej silnikowy Ford Ecoboost 1.0

Jeśli masz Forda Focusa 1.0 Ecoboost lub Forda Mondeo 1.0 Ecoboost, wiesz, że jest to 3-cylindrowy silnik o poziomie płynności i mocy nieprzystającym do silnika o tej pojemności. Z tego powodu należy maksymalnie dbać o rodzaj stosowanego smaru i bardzo ściśle przestrzegać zaleceń producenta. Jeśli chcesz, abyśmy polecili dobry olej 5W20, Castrol Magnatec Stop-Start E 5W20, który oferujemy na Endado.com, nie tylko w pełni spełnia specyfikację Ford WSS-M2C948-B, ale także dodaje technologię Castrol Magnatec, aby zaoferować jeszcze wyższy poziom ochrony.

Olej silnikowy Ford Ecoboost 1.5

Jeśli masz Forda Focus Ecoboost 1.5 lub Forda Mondeo Ecoboost 1.5, powinieneś również użyć oleju 5W20, takiego jak te, które oferujemy na tej stronie. Chociaż są to silniki czterocylindrowe, oferują wysoką moc właściwą i ze względu na swoją konstrukcję wymagają smaru 5W20.

Olej silnikowy do Forda 5.0 V8

Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem Forda Mustanga 5.0 V8, powinieneś również użyć olejów 5W20, ponieważ są one zalecane przez Forda do tego potężnego V8. W tym drugim przypadku będziesz musiał wymieniać olej co 15 000 kilometrów lub rok (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej), a ponieważ skrzynia korbowa ma pojemność 7,6 litra, będziesz musiał kupić dwie butelki Castrol Magnatec Stop-Start E 5W20 .

Pojemność skrzyni korbowej silnika Ecoboost

Ford Focus MKIII ma skrzynię korbową o pojemności 4,6 litra, dlatego zalecamy zakup dwóch jednostek. Co ciekawe, silnik 1,5 Ecoboost montowany w Focusie i Mondeo ma 4-litrową skrzynię korbową, więc wystarczy jedna butelka. Kupując w Endado zawsze będziesz cieszyć się naszymi zaletami.