Dostawa w ciągu 5 dni I Wysyłka 32 zł
wybierz swój samochód
Wyniki wyszukiwania z

'Olej Opel':

2 produkty
145,14
*VAT naliczony
W magazynie
Wysyłka 32 zł
Szacowana dostawa na poniedziałek, 11 z grudzień
W pełni syntetyczny olej wielosezonowy odpowiedni do silników benzynowych i wysokoprężnych z filtrem cząstek stałych i bez niego, ponieważ jest to olej tzw. „low sap”, a więc jego skład jest ubogi w popiół siarczanowy, siarkę i fosfor. Z tym smarem możesz przejechać 30 000 km, ponieważ jest to olej o „długiej żywotności”.
  • Olej : Olej syntetyczny
  • Pojemność [litr] : 5
108,92
*VAT naliczony
W magazynie
Wysyłka 32 zł
Szacowana dostawa na poniedziałek, 11 z grudzień
Wysokiej jakości olej półsyntetyczny, oryginalny General Motors, do silników benzynowych i diesla. Ten smar nie nadaje się do stosowania w silnikach z filtrem cząstek stałych. Dzięki temu smarowi można osiągnąć maksymalnie 10 000 km.
  • Pojemność [litr] : 5

Opel jest wiodącą marką w opracowywaniu nowych olejów, które spełniają wszystkie potrzeby konsumentów. Olej Opla zawsze wykazuje wysokie osiągi we wszystkich swoich zastosowaniach, od razu zdając sobie sprawę z zalet jego stosowania. W tym dziale możesz kupić olej, który ma właściwości, których potrzebuje Twój samochód, co gwarantuje kompatybilność z pojazdami Opla, a jednocześnie jest jedną z najlepszych opcji do innych modeli benzynowych lub wysokoprężnych. Używanie oleju, który nie spełnia znormalizowanych kryteriów jakości, może skutkować niższymi poziomami wydajności lub uszkodzeniem silnika.