Dostawa w ciągu 5 dni I Wysyłka 32 zł
wybierz swój samochód
Wyniki wyszukiwania z

'Olej Toyota':

1 produkty
191,44
*VAT naliczony
W magazynie
Wysyłka 32 zł
Szacowana dostawa na poniedziałek, 11 z grudzień
Oryginalny olej Toyota (TGMO), przetestowany i opracowany wyłącznie w celu zapewnienia najlepszych osiągów Twojej Toyoty, niezależnie od warunków użytkowania. Olej 5w30 Premium Fuel Economy jest obecnie zalecanym przez nas olejem w całym asortymencie, ze względu na rosnące wymagania techniczne i środowiskowe, które wymagają oleju najwyższej jakości.
  • Olej : Olej syntetyczny
  • Pojemność [litr] : 5

W tej sekcji oferujemy oryginalne oleje silnikowe Toyota (TGMO), które są częścią linii Oryginalnych Części Zamiennych Toyoty. Zostały opracowane specjalnie dla najnowocześniejszych pojazdów tej marki, ponieważ do formuły dodają specjalne dodatki przetestowane w silniku Toyoty. Są to olejki odpowiednie do każdego rodzaju zastosowania.

Jeśli musisz wymienić olej w Twojej Toyocie Aygo lub Toyota Yaris, Twój silnik może być kompatybilny ze smarem Toyota oferowanym na tej stronie.

Dotyczy to również niektórych silników Toyoty Auris, a także Toyoty Avensis.

Jeśli masz hybrydę, taką jak Toyota Prius lub Toyota Prius+, powinieneś dokładnie zapoznać się z zalecaną specyfikacją oleju w tej instrukcji. Oferowany na tej stronie olej Toyota może być odpowiedni tylko do niektórych silników.

Niektóre SUV-y Toyoty mogą również używać tego oleju, na przykład Toyota Rav4.

Kiedy wymienić olej w swojej Toyocie? Każdy pojazd ma optymalne odstępy między przeglądami określone w jego instrukcji obsługi. Chociaż współczesne samochody mają wydłużone odstępy czasu, to rodzaj użytkowania, a przede wszystkim charakterystyka i potrzeby konkretnego modelu, determinują idealną częstotliwość wymiany.

Jaki olej wlać do swojej Toyoty? Jeśli nie możesz znaleźć instrukcji obsługi swojego pojazdu lub jeśli chcesz mieć pewność, jakiego oleju potrzebujesz, skontaktuj się z nami.