Dostawa w ciągu 5 dni I Wysyłka 32 zł
wybierz swój samochód
Wyniki wyszukiwania z

'Płyn do czyszczenia przedniej szyby':

4 produkty
28,51
*VAT naliczony
W magazynie
Wysyłka 32 zł
Szacowana dostawa na poniedziałek, 13 z luty
Krafft Insect Remover Windshield Washer to idealny produkt do skutecznego czyszczenia wszelkiego rodzaju zabrudzeń, które mogą znaleźć się na powierzchni przedniej szyby samochodu w gorącym klimacie lub latem, ze szczególnym uwzględnieniem usuwania śladów po owadach. Jego temperatura zamarzania wynosi -6º. Pojemność butelki to 5 litrów.
44,51
*VAT naliczony
Na prośbę

Poprosimy o to producenta, a jeśli go nie otrzymamy, zwrócimy Ci pieniądze

Wysyłka 32 zł
Szacowana dostawa między wt 14 a śr 15 z lut
Koniec z drapaniem przedniej szyby w celu usunięcia lodu. Oszczędzaj czas i wysiłek w każdy mroźny zimowy poranek. Odmrażacz do szyb firmy Krafft natychmiast topi lód i szron z szyb, okien, zamków drzwi i reflektorów.
Pojemność pojemnika: 270 ml.
43,33
*VAT naliczony

Niedostępne

Wysyłka 32 zł

Spryskiwacz przedniej szyby z technologią hydrofobową zdolną do generowania maleńkich kropelek wody, które szybko zsuwają się po przedniej szybie, optymalizując widoczność w niesprzyjających warunkach pogodowych.

Łatwo zauważalny efekt od 80 km/h. Usuwa plamy z błota, komary itp. Ochrona: -5ºC.

33,36
*VAT naliczony

Niedostępne

Wysyłka 32 zł
Valvoline Windshield Washer Antifreeze to silny niebieski płyn, który czyści i odtłuszcza przednią szybę samochodu oraz zapobiega zamarzaniu przedniej szyby i zbiornika spryskiwacza. Specjalne składniki gwarantują czystą i przezroczystą szybę przednią dla lepszego widzenia.
  • Ilość : 12
  • Pojemność [litr] : 1